Praha se připravuje na jednu z největších módní akcí v Evropě!


Praha se právě připravuje na nejzajímavější jarní akci, na kterou se chystá nejen půlka země, ale i Evropy...Jedná se o jednu z největších módních událostí v Evropě a to Mercedes - Benz Prague Fashion week. ( 22 - 29.3) Představuje se zde tvorba těch nejlepších návrhářů, kteří zde v premiéře odhalí své aktuální kolekce na příští sezonu.

Organizátoři zde pracuje s výraznou estetikou, která se inspiruje těmi nejlepšími přehlídkami v Paříži či Miláně.Akce Prague Fashion Week jako jediná módní akce má mezinárodní přesah a spadá do celosvětové sítě fashion weeku ( Berlín, New York,Sydney, Moskva..).

Tato jedinečná akce nastupující sezony vítá významné české i zahraniční hosty. Navštívili jej zástupci z italského Vogue, W Magazine a mnohé další...

MBPFW nejsou jenom přehlídky, v průběhu celého týdne se koná řada přidružených akcí, které se soustředí na design styl, módu, umění.V hlavních přehlídkách se návštěvníci můžou těšit na Michaela Kovačíka, Blažka, Pietro Filipi, Laformelu, Lukáše Macháčka a mnohé další. V rámci doprovodného programu se nabízí několik velmi zajímavých eventů, během kterých shlédnete nové fashion styly, které se například inspirovali POP Artem. Přední čeští umělci a designéři pro obdivovatele umění a designu přichystali několik fascinujících výstav, které jsou ke shlédnutí po celé Praze.Pod záštitou Mercedes - Benz Prague Fashion Week se představí i zcela nové módní značky, jako je například naše De Furria, jejíž kolekce vyvstává z futuristického nahlížení na současné umění a inspirována je Pop artem a street artem. U tohoto nově vzniklého brandu je krásná ukázka toho, jak dokáží spolupracovat ti nejlepší čeští návrháři jako Michaela Kovačík, Lukáš Macháček, Patrik Diamant ve spolupráci s artistou Josefem Ratajem vytvořit skutečně unikátní fashion kolekci, která bude uvedena na pražském týdnu módy.

28 zobrazení